Ezt a hirdetést archiválták.

Suzuki WagonR+ 2003-as Mo-i 150Ekm!sok- vizsga! hivatalos-érvényes jó állapotban eladó

5 éve, 8 hónapja

Hasonló hirdetések

• Régen frissült
    Használt autó Fiat Punto diesel
    Veresegyház
    Eladó Fiat Punto 1.3 Multi Jet (diesel) Második tulajdonostól,garázsban tartott, állat szőr és füst mentes.   Évjárat: 2003 Kilométer állás:206 000 km, műszaki:2019.10 hó Szervó kormány, city gomb funkció,vonóhorog, két első elektromos ablak, 4 db té...
    • Autó - Veresegyház
    4 éve, 7 hónapja
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-3603206
  • Kategória: Jármű
  • Alkategória: Autó
  • Márka: Suzuki
  • Modell: Wagon R
  • Típus: Négyajtós
  • Állapot: Használt
  • Év: 2003
  • Futásteljesítmény (km): 148000
  • Hirdetés típusa: Kínál
  • Hirdető típusa: Magánszemély
Leírás
2003-as ezüst színű wagon R + korának megfelelő használt állapotban van.5 ajtós tágas családi kisautónak is,pakolható hellyel nem dohányos, nincs rozsda, nincs kutya-macska szőr, ténylegesen női tulajdonos aki nem száguldozik az autóval! kevés km-rel -150.000km! Nagyszerviz útán/400E ft volt/! szervókormány, dönthető összes ülések a hátsók osztottan is állíthatók, újszerű zselés akkumlátorral! újszerű sony rádió-magnót kapott és 4 gyári új hangszórót! motorja teljesen szétszedve megtisztítva amit cserélni kell kicserélve gyári új alkatrészekre! új vezérlés! új fékek és akku! lengéscsillapítók!  olajak és szűrők ékszíjjak gyertyák irydiumosra cserélve! az autó Használt-jó a korának megfelelő állapotban van,húz erős motor,nem zabál olajat! 9db készre szerelt kerekek!!-Új sz.téli-nyári-és egy teljesértékű pótkerékkel!6L körüli fogyasztás./Klíma nincs!/hivatalos -tiszta! 650.000ft az ára nekem minimum 1-Mft ba van jelenleg!-tehát alkukirályoknak nem eladó-csak komoly vevőnek!! autócsere is érdekel hasonló árkategoriájú keveset ment toyota bizonyos típusaira,írja meg milye van cserébe.csak névre hivatalos-átíratásal adom!  azonnal vihető! személyesen tekintse meg Pest-megye Őrbottyánban.

Elhelyezkedés

Elhelyezkedés